współfinansowanie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.
Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra.

partnerzy strategiczni

współrealizatorzy

partnerzy

patroni medialni

dofinansowania

Opis zadania: CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla przyszłych muzyków, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i targi instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.

Dołącz do partnerów. Twórz razem z nami jedyny taki festiwal muzyczny.

Bądź częścią wyjątkowego wydarzenia. Wesprzyj polską kulturę wysoką i rozwój młodych muzyków. Współtwórz festiwal lokalny o europejskim zasięgu.

Cenimy sobie zarówno długie, jak i jednorazowe współprace. Budujemy relacje oparte na szacunku, rozmowie i obustronnych korzyściach. Partnerom oferujemy szereg świadczeń sponsorskich – możliwość promocji firmy w różnych kanałach. Oprócz tego, jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, także te innowacyjne i kreatywne, dotyczące przyszłej współpracy.

tak możesz zaprezentować się na festiwalu:

napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy. Jeśli chcesz, napisz od siebie parę słów. Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić oferte partnerską i omówić dostępne świadczenia.